מובילים בניקיון מנדפים במטבחים

אוטמי זקין - התקנה תחזוקה וניקיון מנדפים

מסנן HEPA

מה זה מסנן HEPA? למה צריך אותו? סינון אוויר – אחד החלקים שחשוב ביותר לתכנן בכל מטבח מוסדי או מסעדה כאשר אנחנו מקימים או משפצים מטבח שעובד בקנה מידה נרחב, כמו מטבח מסעדה או מטבח מוסדי כזה או אחר, אנחנו צריכים לתכנן לא מעט פרטים – ואחד החשוב בפרטים אלה הוא ללא ספק מערכת סינון אוויר

כיום, כל מטבח שכזה למעשה מחויב במערכת סינון והוצאת אוויר, או בקיצור מנדף, שתפקידה להוציא את העשן והחומרים המזיקים אל מחוץ למטבח ולמבנה, ולדאוג לאספקה שוטפת של אוויר מסונן ונקי. בהתחשב בכך שמדובר במטבחים, קרי מקום שחייב להיות סטרילי ככל הניתן בכדי להבטיח את הסטריליות של המזון, חומרי הגלם ועובדי המטבח עצמם, יש להשקיע במסננים האיכותיים ביותר במערכות הנ"ל. כעת, נבין בדיוק מהו מסנן HEPA, ומה הופך את סוג זה של מסננים לבחירה הנכונה ביותר עבורכם כשאתם מתכננים מערכת של מנדף דרך השירות של אוטמי זקין.

מסנן HEPA

לפרטים נוספים על מסנני HEPA נשמח לעמוד לשרותכם בטלפון

כיצד עובדים מסנני HEPA

  • מה זה HEPA? מסנן HEPA הוא מסנן שנחשב למסנן אבסולוטי, ברמת הסינון המכאנית הגבוהה ביותר בשוק כיום. עבודתו של מסנן זה מבוססת על מסגרת של עץ, אלומיניום ופח מגולוון, המחזיקה שכבות של סיבי זכוכית באיכות הגבוהה ביותר המודבקים זה לזה בצפיפות רבה מאוד. בצורה זו, משיגים למעשה את שטח הפנים הנרחב ביותר עבור הסינון האיכותי של אוויר שנחוץ במסנן, ויוצרים את אספקת האוויר האיכותית ביותר דרך המסנן שסופח כל חומר מזיק באשר הוא, ברמת איכות של יותר מ-99%.
  • ומה האפשרויות שלכם? כשאתם פונים לשירות של אוטמי זקין אתם מגיעים למקום הנכון להזמין דרכו מסנן HEPA. השירות שלנו עובד לא רק עם המוצרים האיכותיים ביותר בתחום זה, אלא גם מבטיח לכם את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר בתכנון ובהתקנה שלהם במטבח שלכם.

 

פילטר HEPA

מה תפקידו של פילטר HEPA?

תפקידו של פילטר HEPA הוא ללכוד כמות גדולה במיוחד של חלקיקים קטנים במיוחד של אבק, עובש, חיידקים ולמעשה כל חלקיק אחר אשר נישא באוויר וגודלו הינו כ-0.3 מיקרומטר. יעילותם של מסנני HEPA הינה גבוהה במיוחד – יחד עם זאת, חשוב לדעת כי הפילטרים אינם חייבים לעמוד באותם הסטנדרטים כמו אלו של מסנני HAPA, ובחלק מהמקרים, בכוחם ללכוד רק כ-85 עד 90 אחוז מסה"כ כל החלקיקים – מהסיבה הזאת, כדאי לשים דגש על איכות ועל תכונות הפילטר בטרם הבחירה.

יתרונות השימוש בפילטר HEPA במטבחים

פילטר HEPA אשר יותקן במטבח יכול לתרום לנידוף עשן מהמטבח, להעברת העשן אל מחוץ למבנה ואף למניעת דלקות – הודות ליכולת של ניקוי השומן אשר מצטבר במערכת. פילטר HEPA עדיף על פילטרים ומסננים אחרים בעקבות הסינון הגבוה. פילטרים רבים עוזרים לסנן אבק, חיידקים וחלקיקים אחרים, אך רק אחוז מסויים. פילטר HEPA עומד בסטנדרטים גבוהים ובנוי באופן אשר מסנן חלקיקים שונים ומפריד בינהם. במידה ויש צורך בסינון אפקטיבי במיוחד אשר יעזור גם לאלרגים, ישפר את איכות האוויר והריח בחדר, בחרו בHEPA. כמובן למקומות אשר לא דורשים סטנדרט גבוה ומעוניינים בפיתרון פשוט ואפקטיבי, ניתן להיעזר בפילטרים ומסננים רגילים.

אוטמי זקין מתאימים עבורכם את המסנן הטוב ביותר

אם גם אתם מעוניינים להזמין פילטר HEPA או מסנן אוויר HEPA ומבקשים לא להתפשר איכות אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם אוטמי זקין ונציג מקצועי ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המסנן המתאים ביותר.

אולי יעניין אותך גם: מפוחי עשן

לראש הדף

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9221986

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333