מובילים בניקיון מנדפים במטבחים

אוטמי זקין - התקנה תחזוקה וניקיון מנדפים

מערכות סינון אוויר

מעוניינים לשפר את יעילות המטבח התעשייתי? סובלים מריחות שאינם מתנדפים בתוך העסק או המפעל? הגיע הזמן לברר לגבי שירותי ניקוי והתקנת מערכות סינון אוויר.

חייגו למוקד שלנו במספר 03-9221986 , ונספק לכם סל שירותים במחיר משתלם.

מערכות סינון אוויר – עבור מי זה מיועד?

מסנן אוויר קובע את איכות העבודה במטבחים תעשייתיים. מלבד הנוחות המתאפשרת עקב אוויר מסונן שאינו עומד לאורך זמן, עובדים במטבחים מצליחים להשיג תפוקה גבוהה יותר במידה והסביבה מאפשרת זו.

מערכת לסינון האוויר מיועדות ללקוחות, למנהלים ולכל מי שלוקח חלק בהפעלה שוטפת של המטבח. זו הסיבה שיש להתקין מסננים ברמה גבוהה, לדאוג לניקוי תקופתי שלהם ולעקוב אחר בעיות לצורך קבלת פתרונות מידיים.

אנחנו בחברת אוטמי זקין ישראל בע"מ מציעים שירות שוטף ליחידות סינון במנדפי מסעדות. מבחינתנו ההתקנה והניקוי של מסנן אוויר היא פעולה חשובה, המבטיחה עמידה בתקניי איכות הסביבה. אנו מספקים שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים המעוניינים לנצל את יכולות המסננים החדשים. יחידות הסינון אותן אנו מתקינים מורכבות ממסנני שומנים ועשן וכוללות מפוח ליניקת האוויר.

תפקיד מערכות סינון אוויר במסעדות ומטבחים

מי שאינו בקיא בתחום הטיפול במערכת סינון ונידוף עשן, צריך לזכור כי מדובר על נושא מורכב. פעולות כמו ניקוי והתקנת מסנן או פילטר צריכות לתת מענה על מספר צרכים:

  • נידוף עשן הבישול והטיגון מהמטבח
  • העברת העשן אל מפוח ששואב אותו אל מחוץ לבניין
  • ניקוי השומן המצטבר במערכת לצורך מניעת דליקות

מערכת האוורור והנידוף הקיימת במטבח דורשת ניקיון תקופתי, שירותי תחזוקה והחלפת רכיבים תקולים. בחברה שלנו יודעים היטב כיצד לבצע את הפעולות הללו ומתגאים בניסיון רב שנים.

מסנן אוויר

יתרונות לשימוש במערכת סינון אוויר של אוטמי זקין

✔ שמירה על בריאות העובדים
✔ משפר את איכות העבודה
✔ מסננים חדישים ומתקדמים
✔ עמידה בתקנים של איכות הסביבה

✔ נטרול ריחות לא נעימים
✔ ניקוי השומן המצטבר לצורך מניעות דליקות
✔ מגוון פתרונות מותאמים אישית – 100% התאמה לצרכים שלך

מערכות סינון אוויר – התקנה, תחזוקה וניקוי

בואו לשפר את המטבח שלכם והצטרף אל מאות לקוחות מרוצים, צלצלו עוד היום אל נציגנו, ובואו לתאם פגישת ייעוץ בנוגע לשירותי התקנות, ניקוי מסנני אוויר, מנדפים.

פילטר אוויר

זקוקים לשירותי תחזוקה וטיפול במטבח התעשייתי שלכם? מעוניינים לשפר את מערכות האוורור והמיזוג לקראת הקיץ? פנו לחברת אוטמי זקין ישראל בע"מ, ובואו לקבל הצעת מחיר משתלמת על שירותי ניקוי והתקנת פילטר אוויר.

פילטר נקי הוא תנאי לפעילות המטבח התעשייתי. ללא פילטר לא ניתן לנקז ריחות לא רצויים, למעשה הוא דואג להבטיח סביבת עבודה נעימה, ולשמור על איכות חומרי הגלם. יחד עם זאת, רוב הלקוחות אינם מכירים בחשיבות הפילטר, ולכן לא דואגים לתחזוקה שוטפת שלו.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, ניקוי לפילטר לא נגרם משימוש לא נכון, אלא יש לנקות ולתחזק את הפילטר בצורה מקצועית ובאופן תקופתי, למנוע נזקים נוספים, ולחסוך בעלויות צריכת החשמל והאנרגיה.

פילטר אוויר וסל שירותים למטבח התעשייתי

אנחנו עוסקים כבר שנים רבות בניקוי פילטרים עבור מטבחים. המומחיות שלנו היא בנושא טיפול במערכות אוורור ונידוף עשן, תוך מתן שירות שוטף לניקוי והחלפת פילטרים למנדפים בכל רחבי הארץ.

מלבד שירות ספציפי של ניקוי לפילטר אוויר, איתנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת על סל שירותים הכולל פעולות כגון:
-שטיפת מסנני אלומיניום
החלפת מסננים מקרטון מיקרוניים
-החלפת פילטר שק
-שטיפת תאי שיקוע
-בדיקת תקינות המפוח, המנדף והארובה
-ניקיון ותחזוקה שוטפת

כל מי שעובד בסביבה תעשייתית צריך לזכור, כי ניקוי פילטר הוא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה הכללית של המטבח. אנו משתמשים בניסיון, מיומנות וכלים מקצועיים, על מנת להפעיל צוות עובדים המנקה את הפילטר ללא פגיעה בעבודת המטבח. איתנו תוכלו להחזיר את המטבח לכשירות מלאה גם לאחר בעיות בלתי צפויות.

חייגו למוקד במספר , ואחד מנציגינו יעמוד לרשותכם!

התקנת מערכות סינון אוויר - פרויקטים

תמונות מתוך פרוייקט התקנת מנדפים במטבח תעשייתי בתל אביב

לראש הדף

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9221986

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333