מובילים בניקיון מנדפים במטבחים

אוטמי זקין - התקנה תחזוקה וניקיון מנדפים

מסנן פחם פעיל

מסנן פחם פעיל, למה צריך אותו? מהו בדיוק הפחם הפעיל, ומה הופך אותו לחומר יעיל כל כך עבור סינון אוויר ?
בשביל להבין את כל היתרונות של פילטר פחם פעיל ואת השימושים השונים שלו, עלינו להבין ראשית מה הוא בדיוק פחם פעיל. ובכן, הפחם הפעיל הוא צורה מסוימת של פחמן, המעובד בצורה שבה יש לו נקבוביות רבות, קרי שטח פנים רב במיוחד.

שטח הפנים הנרחב הזה, שנע בממוצע בין 300 ללא פחות מ-2,000 מ"ר, מעניק לפחם הפעיל יכולת ספיחה גבוהה במיוחד של חומרים.
קל להבין, אם כן, מדוע הפחם הפעיל הוא חומר גלם יעיל כל כך בכל הנוגע למסנני אוויר, והכוונה היא במיוחד למסננים המשמשים אותנו במנדפים של מטבחים בהיקף גדול במיוחד – בתחום המסעדנות או בעולם המטבחים המוסדיים.

במטבחים שכאלה, בהם כמויות גדולות במיוחד של עשן ופליטה של חומרים מזיקים רבים, יש צורך במערכת איכותית של נידוף אוויר מחד, ושל סינון האוויר הנכנס למטבח מאידך – ועבור מטרה זו קיימים מוצרים איכותיים של סינון באמצעות פחם פעיל.

פתרון איכותי למסעדות ומטבחים – מסנני פחם פעיל

  • סינון איכותי – כשאתם מזמינים פילטר פחם פעיל עבור המנדף שלכם, בין אם למטבח מוסדי ובין אם עבור מטבח של מסעדה, ודרך השירות האיכותי של אוטמי זקין, אתם מבטיחים לעצמכם בראש ובראשונה סינון איכותי של אוויר. בסביבה לחוצה ואינטנסיבית כמו מטבח בקנה מידה גדול, סינון אוויר איכותי הוא לא דבר שאפשר להקל בו ראש – ודרך המנדפים האיכותיים של אוטמי זקין אתכם מבטיחים לעצמכם סינון איכותי בתקנים הישראליים, הבין לאומיים ובכל תקנות חברות הביטוח וכיבוי האש.

 

  • שירות מקיף ואיכותי – אוטמי זקין לא רק יתאימו לכם פילטר פחם פעיל שמתאים לעסק שלכם, אנחנו גם נקפיד על טיפולים, ניקיונות והחלפות בהתאם לצורך שנחוץ לכם. פנו אלינו ותקבלו את השירות המקיף והאיכותי ביותר בתחום המסננים והחלפת מסננים למטבח ובכללץ
מסנן פחם פעיל

מלבד מסעדות ומטבחים, מסנן פחם פעיל הוא גם חלק בלתי נפרד מענפי תעשייה שונים. גם בתעשייה הקלה וגם בתעשייה הכבדה משתמשים כיום בסוגים שונים של מסנני פחם מן הסוג הזה. במסגרת עבודות תעשייה, אפשר לנצל את היתרונות של מסנן הפחם ולהגיע לדרגה גבוהה ומדויקת של סינון חומרים רעילים. מעבר לכך, יש מקומות שבהם הצבת פילטר פחם פעיל מייעלת את עבודת המכונות והציוד.

הבדלים בין דגמי מסנן פחם פעיל

בחירה נכונה של מסנן פחם פעיל מחייבת בדיקה לעומק של המפרט הטכני המתואר על ידי היצרן. אם נכנסים אל עובי הקורה, מגלים למשל הבדלים בין הדגמים הללו של פילטר פחם פעיל:

א. גודל המתקן – מסנן פחם פעיל הוא במקור מתקן מודולארי לסינון גזים על ידי פחם פעיל. עם זאת, את המתקן אפשר להשיג בגדלים שונים. כאשר המתקן מותאם לצרכי הלקוחות מבחינת הגודל, זה אומר שאפשר להשתמש בו בצורה נוחה וקלה ולהשיג בעזרתו פתרון של בעיות פליטת גזים נדיפים ממכלי אחסון, משאבות, מכליות ועוד. בנוסף, גודל המתקן חשוב אם רוצים להתאים מסנן פחם פעיל לתהליכי ייצור ושינוע גזים.

ב. סוג הסינון – מסנן פחם פעיל יכול לפעול בטכנולוגיות שונות כדי להשיג מטרות שונות. באופן כללי, ההבדל הוא בין סוג הסינון שמבוצע על ידי כל מתקן כזה. לצד המתקנים הרגילים שמיועדים עבור מסעדות או מטבחים, יש גם מתקנים לסינון גזים, אדים וריחות על ידי פחם פעיל שמשלבים סינון בשתי דרגות: טיהור חלקיקים מזיקים וטיהור גזים בעזרת פחם פעיל עם ציפוי שמותאם לטיפול בסוג המזהם שעל הפרק.

ג. תחזוקת המסנן – חשוב מאוד להשוות בין סוגים שונים של מסנני פחם פעילים גם לפי הוראות התחזוקה. הטעות הנפוצה היא לבדוק את הביצועים של המסנן רק כאשר הוא חדש, בעוד בפועל התנאי להפעלתו הממושכת הוא כמובן תחזוקה נכונה. אז כפועל יוצא מכך, רצוי לבדוק מראש במה כרוכה התחזוקה של כל פילטר פחם פעיל ומה זה אומר מבחינת הזמן או המשאבים שצריכים להשקיע בזה.

הקפדה על תקנות איכות הסביבה

אחת הסיבות הטובות להשקיע בדגם טוב של פילטר פחם פעיל היא ההקפדה על תקנות איכות הסביבה. תקנות אלו של המשרד להגנת הסביבה ושל ארגונים אזרחיים שונים קובעים באיזה מתקן יהיה הכי נוח להשתמש, איזה מסנן פחם פעיל מבצע את העבודה הכי טוב ובאיזה כלים אפשר להשתמש כדי לסנן החוצה חלקיקים מזיקים.
אז אם רוצים ליהנות מהבדיקות הללו של ארגוני איכות הסביבה, צריך לבדוק איזה מתקן עומד בתקנות.

השוואת מחירים

אין סיבה לרכוש מסנן פחם פעיל מאף סוג לפני שמבצעים השוואת מחירים. באמצעות השוואת מחירים אפשר לדעת באיזה דגמים להתמקד, על מה לוותר וכמה כסף צריך להשקיע בפרויקט. מעבר לכך, מחיר נמוך מדי צריך להדליק נורה אדומה לגבי איכות המתקן – בעוד מחיר גבוה מדי עלול להעיד על כך שהחברה שמייצרת את מסנן הפחם מנסה לנצל את תום הלב של הלקוחות.

אוטמי זקין דואגת לאיכות האוויר שלך

חברת אוטמי זקין תשמח לעמוד לרשותך בשלבים שונים של השוואה בין דגמי מסנן פחם פעיל. אם חשוב לך לקבל את המוצר הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר, אנחנו כאן בשבילך. עם המומחים של אוטמי זקין, כל פרויקט של בחירת והתקנת מסנן פחם יעלה בקנה אחד עם הסטנדרטים שלך. כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים של אחת החברות המובילות בישראל.

אוטמי זקין מציעים לכם מגוון מוצרים שיתאימו למטבח בהיקף ובאיכות המדויקים שנחוצים לכם! התקשרו ל- 03-9221986, והשירות שלנו נפרש אליכם.  אם אתם זקוקים להתקנה או טיפול לפילטר פחם פעיל, פנו אלינו ותקבלו את השירות האיכותי ביותר עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם בארץ!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9221986

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333