מובילים בניקיון מנדפים במטבחים

אוטמי זקין - התקנה תחזוקה וניקיון מנדפים

החלפת מסננים

באוטמי זקין מבצעים התקנה, תיקון והחלפה של מסננים ותאי סינון למערכות סינון אוויר במטבחים ומסעדות.
אוטמי זקין – מובילים בניקיון מנדפים במטבחים ומומחים בתיקון מסננים.

הדרך הנכונה לתחזק מסננים היא לבדוק מתי הגיע הזמן להחליף אותם. אם מחליטים לבצע החלפה מן הסוג הזה, יש ליצור קשר עם בעלי מקצוע ולהתייעץ איתם לגבי ההבדלים בין הדגמים. הנה כל הפרטים.

מסננים הם חלק בלתי נפרד מכל מערכת של סינון אוויר. מערכות סינון אוויר נמצאות במקומות שונים ובהם מסעדות, בתי עסק, בתי מלון וכמובן מטבחים תעשייתיים של מפעלים או מוסדות ציבור. אבל על מנת לשמור על היגיינה ועל אוויר מסונן ומטוהר בתוך חלל הפנים של המסעדה או המטבח, יש צורך להשתמש במערכת ייעודית. אופן הפעולה של המערכת תלוי באיכות המסננים ולכן חשוב גם להחליף אותם אחת לתקופה מסוימת.

איך יודעים שצריך להחליף מסננים?

יש כמה סימנים שמעידים על כך שככל הנראה הגיע הזמן לבצע החלפה של מסננים. ראשית, ניתן לדעת שצריך לבצע החלפת מסננים אם הם כבר לא עומדים בדרישות של המערכת ואף מעכבים אותה. ניתן כמובן לנסות לפתור את הבעיה באמצעות תיקון נקודתי, אך יש מקרים שבהם זה לא עוזר. אם אכן התיקון לא עוזר, ההמלצה תהיה לבצע החלפה של מסננים.

החלפת מסננים

החלפת מסננים לפי דרישות היצרן

אינדיקציה אחרת לכך שהגיע הזמן לבצע החלפה של מסננים שונים בתוך מערכות סינון אוויר היא להיצמד אל הנחיות היצרן. באמצעות הנחיות היצרן ניתן לדעת מראש כל כמה זמן מחליפים את המסננים, מה מאפיין אותם ובאיזה אופן הם יכולים להשתלב בתוך המערכת הכללית של טיהור האוויר. אם מחליפים מסננים לפי דרישות היצרן, מונעים מלכתחילה את הבלאי ואת הפגיעה בתפקוד של המערכת.

מה צריך לדעת כדי לבצע החלפה?

הבעיה היא שיש סוגים שונים של מסננים. בגלל הבדלים בין הדגמים, הגדלים והסוגים, לא כל מי שמפעיל מערכת סינון אוויר גם יודע כיצד לבצע את ההחלפה. יתרה על כך, ההחלפה ברמה הטכנית דורשת גם היא מעורבות של בעלי מקצוע חיצוניים. כאן נכנסים לתמונה אנשי מקצוע שזו העבודה שלהם ושיכולים להמליץ על הבדלים בין הדגמים הקיימים.

מסנן פחם פעיל

אחד הדגמים הפופולאריים שבהם משתמשים על מנת לשפר את הפעילות של מערכות סינון אוויר הוא מסנן פחם פעיל. באמצעות מסנן פחם פעיל ניתן ללכוד גם חלקיקים קטנים שעלולים לזהם את חלל הפנים של המסעדה, להתמודד עם סוגים שונים של איומי עשן ולחסוך בהוצאות עבור התפעול והתחזוקה של המערכת כולה. יתרה על כך, היתרון של מסנן פחם פעיל בא לידי ביטוי בכך שהוא עמיד לשנים רבות.

מסנן HEPA

סוג אחר של מסנן שאותו כדאי לשקול להחליף אחת לתקופה מסוימת מכונה מסנן HEPA. זהו מסנן אבסולוטי עם רמת סינון מכאנית גבוהה ביותר, שעבודתו מבוססת על מסגרת של עץ, אלומיניום ופח מגולוון. השילוב של חומרי גלם אלו במסגרת של המסנן עוזרת לעמידות שלו ועשויה לדחות את הצורך בהחלפה או בתיקון.
יתרה על כך, אפשר להזמין מסנן כזה גם עבור מערכות סינון וטיהור אוויר קיימות וגם עבור מערכות חדשות שעדיין לא מותקנות במטבח או במסעדה.

החלפת מסננים עם אוטמי זקין

פילטרים הם סוג פשוט אך יעיל של מסננים. היתרון של פילטרים בא לידי ביטוי במחיר זול, באמינות גבוהה ובזמינות מיידית. באמצעות פילטרים ניתן להתקין סוגים שונים של מערכות סינון אויר במטבח, או להחליף אותם אחרי כמה שנים של עבודה מאומצת. עם זאת, גם את הפילטרים כדאי לדעת איך לבחור. בשביל לעשות את זה נכון, מתייעצים עם בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו היטב.

ביצוע החלפות מסננים מתבצע כחלק מתחזוקה קבועה ושוטפת למערכות נידוף העשן במטבח התעשייתי. לכל מטבח רמת תחזוקה משלו, בהתאמה לסוג הבישול, הצטברות שומן במערכת סינון האוויר ועוד. החלפת מסנן בצורה קבועה, שומרת על תקינות מערכת סינון האוויר.

לפרטים אודות החלפת מסננים צלצלו אלינו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על –
ניקוי מנדפים

לראש הדף

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9221986

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333