מובילים בניקיון מנדפים במטבחים

אוטמי זקין - התקנה תחזוקה וניקיון מנדפים

מפוחי עשן

היכרות עם סוגים שונים של מפוחי עשן יכולה לסייע לשילוב יעיל שלהם בתעשייה. בנוסף, כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי התקנה ובמידת הצורך גם החלפה של מפוחי עשן קיימים. מפוחי עשן מיועדים להכנסת אוויר נקי. בשביל להכניס אוויר נקי אל חלל הפנים, המפוחים מוציאים את העשן החוצה. כמו כן מפוחים שחרור עשן מכונים גם מפוחים ציריים והם מותאמים למפעלים, מתחמי תעשייה, בתי אוכל ועוד.

מפוחי עשן

אילו סוגי מפוחי עשן קיימים?

יש מספר הבדלים בין סוגים שונים של מפוחי עשן. קודם כל, צריך להבחין בין מפוחים ציריים שהם הנפוצים ביותר לבין מפוחים כפות אחורה כניסה אחת. שנית, יש מקומות שבהם ההמלצה היא להשתמש במפוחי אינדוקציה. על מנת להשיג את מלוא התועלת מהמפוחים, צריך להתאים אותם אל תנאי מזג האוויר ואל ההספק הרצוי. 

למה להשתמש במפוחים לשחרור עשן?

יש כמה סיבות מאוד טובות להשתמש במפוחים לשחרור עשן ולשלב אותם בחלל הפנים של המבנה התעשייתי:

א. עמידה ברגולציה – גופי פיקוח שונים מחייבים התקנה של מפוחי עשן כתנאי להפעלת עסק או קבלת רישיון. אם רוצים לקבל את הרישיון, צריך לעמוד ברגולציה ולהתקין מפוחי עשן יעילים.

ב. פינוי עשן מסביבת העבודה – מפוחי עשן הם לעיתים קרובות הכלי הכי יעיל ואולי אף היחיד לפינוי של העשן מסביבת העבודה. אם משתמשים במפוחי עשן איכותיים, אפשר להתמודד עם כמויות גדולות יחסית של עשן ולהפוך את סביבת העבודה לבטוחה יותר.

ג. הגנה על המכשור והמכונות – מפוחי עשן מאריכים את חיי המכשור והמכונות. כאשר משלבים את מפוחי העשן במפעל ובמבני תעשייה, המשמעות היא עמידה גבוהה יותר מפני בלאי ושחיקה.

איפה כדאי לעשות שימוש במערכת הזו?

כדאי לעשות שימוש במערכת שכוללת בתוכה מפוחי עשן בכל מקום שבו נוצר עשן. על קצה המזלג, אפשר למשל להזכיר את השימוש במערכות כאלה במפעלי תעשייה מזהמים. במקביל, מערכות עם מפוחי עשן הן חלק בלתי נפרד ממבנים שבהם עובדים עם חומרים מסוכנים. אז אם לא רוצים להיחשף לסכנות מיוחדות בגלל הנוכחות בתוך חלל סגור, יש צורך להשתמש במערכות מתאימות ולהקפיד על התקנה מקצועית.

אולי יעניין אותך גם: החלפת מסננים

 

אי שימוש במפוחי עשן

כאשר לא משתמשים במפוחי עשן במטבחים ומסעדות או במבנים מסוימים, הן הבריאות והבטיחות של העובדים עשויות להיפגע והן גם מערכות ציוד וקניין. הפירוט הבא יעזור לסדר את המידע ולהבין את חשיבות מפוחי העשן:

סיכון בריאותי

העשן והגזים המזיקים שיוצרים בתהליך תעשייתי או במהלך בישול יכולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות לעובדים ולקהילה המקומית, כולל נזק לדרכי הנשימה ופגיעה במערכת החיסון.

סכנות בטיחותיות

עשן וגזים מסוימים עשויים להיות דליקים או רעילים, ולכן יכולים ליצור סכנות לפגיעה פיזית ולאפשרות פיצוץ.

סיכון לנזק סביבתי

פליטת עשן וגזים לאוויר או לסביבה יכולה לגרום לזיהום או לנזק לסביבה הטבעית ולבעלי חיים אם אין סינון נכון.

פגיעה באיכות העבודה והתוצרים

העשן והגזים יגרמו לכל תוצאה בעבודה להריח רע ואף לפגוע בטעם המנות או בתוצרים אחרים אשר מיוצרים במקום. גם לעובדים יהיה קושי לעבוד כאשר האוויר סביבם מלא עשן ואינו מאפשר עבודה רציפה במבנה ללא הפסקות רבות. 

לכן, השימוש במפוחי עשן ובמערכות התקן הנכונות חיוניים לשמירה על בריאות, בטיחות ואיכות הסביבה במטבחים, מסעדות ומבנים תעשייתיים.

התקנת מפוחי עשן

חברת אוטמי זקין מתקינה מפוחי עשן ומאפשרת לך להצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים. אם ברצונך להעניק לעובדים סביבת עבודה בטוחה ונקייה יותר, אנחנו הכתובת שלך. ביצירת קשר עמנו, אפשר לתאם התקנה של כל סוגי מפוחי העשן בתוך זמן קצר. ההתמחות שלנו תאפשר לשלב מערכות שלמות עם מפוחי עשן גם במבנה שלך ובלי לחרוג מהתקציב.

החלפת מפוחי עשן לפי הצורך

שירות נוסף שניתן על ידי צוותים של אוטמי זקין כולל החלפת מפוחי עשן. אם המפוח הקיים לא מתפקד מספיק טוב, כדאי להקדים תרופה למכה וליצור עמנו קשר עוד היום.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9221986

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333