מובילים בניקיון מנדפים במטבחים

אוטמי זקין - התקנה תחזוקה וניקיון מנדפים

מנדפים מעוצבים

יש הרבה אלמנטים שיוצרים סביבת עבודה בטוחה במטבח התעשייתי. מהכיריים ועד מכונת הטיגון החשמלית, סידור האזורים במטבח וכמובן נהלי בטיחות שכל עובד חייב להכיר, כולם שומרים על הבטיחות ועל הסדר במקום מאוד צפוף שכולל שימוש באש ובגזים שעלולים להתקלח.

למנדפים מעוצבים והצעת מחיר התקשרו אלינו למספר 1700-5052-002 ונשמח לעמוד לשירותכם
איך לבצע ניקוי מנדפים

חשיבות המנדפים במטבח התעשייתי

מערכת המנדפים היא אחת המערכות החשובות ביותר שפועלות המטבח התעשייתי ובוודאי תראו אותם בכל מטבח אליו תיכנסו באופן די בולט. אותם מנדפים אחראים לשמור על אוויר נקי בסביבת המטבח ואילולא הם, המטבח היה הופך להיות מקום חנוק ומסוכן שעלול להתלקח בקלות. למרות החשיבות המשנית, כיום יש מנדפים מעוצבים כך שהמטבח נשאר דקורטיבי.
 

מנדפים מעוצבים לשמירה על מטבח מעוצב

  • אין ספק שהפרמטר האחרון שצריך להעסיק את העסק הוא עיצוב המנדפים אך בימינו החשיבות הזו עולה יותר מבעבר. הסיבה לכך היא שעסקים רבים מחליטים להקים מסעדה עם מטבח פתוח בדבר שמצד אחד אפשר לראות כטרנד עיצובי ומדליק ומצב שני לראות כאמינות של המסעדה בכך שכל המטבח גלוי בפני הלקוחות.
  • אנחנו באוטמי זקן נדאג שתקבלו בדיוק את מה שהמטבח שלכם צריך. המנדפים מגיעים במבחר גוונים שנקבעים לפי הציפוי כך שאפשר לבחור מנדפים מעוצבים כסופים, זהובים, לבנים, שחורים, מרובעים, מעוגלים ועוד. הגיוון חשוב מאוד בימינו כיוון שכל מסעדה יכולה להגיע בצבעים דומיננטיים אחרים או עיצוב שונה לחלוטין וכדי שהמנדפים לא יהרסו את הדקורציה יש צורך במנדפים שיישארו באותו קו עיצובי.
  • דבר אחד שבולט מאוד במערכת המנדפים הוא הצינורות שהם כוללים. כל מנדף מתחיל בפתח יניקה וממשיך בצינורות שמגיעים עד למפוח שממנו הם מועפים אל מחוץ למתחם. הצנרת הזו יכולה להיות גדולה ומסובכת אך אם יודעים להשתמש בה נכון ולעצב אותה בסטייל, מדובר על אחת מנקודות העניין המושכות ביותר במטבח ובמסעדה כולה.
  •  

מנדפים מעוצבים שנשארים איכותיים

למרות המבחר העצום של מערכות הנידוף שמוצעות לכל לקוח, אסור לשכוח שהמנדפים חייבים להיות יעילים ואיכותיים לשמירה על סביבת עבודה תקינה. בסופו של דבר הפעולה שלהם חשובה יותר הנראות אך אם בוחרים בנו באוטמי זקן, הפרמטרים הללו ישתלבו יחד בהרמוניה הגבוהה ביותר שתוכלו לדמיין למנדפים הכי טובים שהמטבח שלכם יכול היה לקבל.
 
פנו אלינו עוד היום בטלפון 1700-502-002 ונעזור לכם בבחירת המנדפים הבאים שלכם!
 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9221986