התפקיד של מנדף למסעדה הוא לסלק את הריחות הלא נעימים ולהפחית סיכון להתפשטות דליקה, שריפה, התלקחות וכן הלאה. המנדף מתמודד בעיקר עם סוגים שונים של שומנים ומתקינים אותו ממש מעל משטח העבודה המרכזי של המטבח במסעדה. יתרה על כך, יש סוגים שונים של מנדפים למסעדות ולכן הם מסוגלים להתמודד גם עם דרישות מורכבות. 
 

 

מהו מנדף חד צדדי?

מנדף חד צדדי שבו כל החלקים מרותכים ומלוטשים מגיע עם מסילת איסוף שמן סמויה. כפועל יוצא מכך, בתוך מנדף חד צדדי משתלבים מיכלי השמן במסילה עצמה. מבחינת ניגור ואיסוף השמן, הדגש הוא על הפעלת מנדף חד צדדי עם מיכלי איסוף סמויים ועם עוצרי להבות שיש בהם ידיות עבור הסרה וניקוי לפי התקן המקובל. 
 

 

מהו מנדף דו צדדי?

כאן כבר מדובר על מנדף שמסוגל לעבוד דרך שני הצדדים שלו. בזכות היכולת של מנדף כזה לעבוד משני הצדדים, הוא מתאים בעיקר למטבחים גדולים. עם זאת, גם בין דגמים שונים של מנדף דו צדדי כדאי להשוות על סמך פרמטרים טכניים. למעשה, היכרות עם ההבדלים הטכניים בין דגם של מנדף חד צדדי למנדף דו צדדי היא חלק בלתי נפרד מתוך מערכת השיקולים הרלוונטית עבור הלקוחות. 
 

 

איפה רואים בצורה בולטת את ההבדל בין מנדף חד צדדי למנדף דו צדדי?

את ההבדל בין מנדף חד צדדי למנדף דו צדדי ניתן לראות במפרט המתואר על ידי היצרן. קודם כל, המפרט המתואר אמור לספק מידע מוקדם על המראה הכללי של כל מנדף למסעדה ועל מידת ההתאמה שלו לגודל חלל הפנים ולאופי השימוש הצפוי. שנית, המפרט מתאר את המבנה של המנדף ויש בו נתונים על עובי הדופן ועל אופי חיבור החלקים – בריתוך רציף או אחר.
 

 

השוואת מחירים בין מנדפים 

אי אפשר לדבר על ההבדל בין מנדף חד צדדי למנדף דו צדדי בלי להזכיר את פערי המחירים. מטבע הדברים, ככל שהמנדף גדול ומשוכלל יותר, כך המחיר שלו צפוי לעלות. אז בשביל שכל סוג של מנדף יעשה עבודה טובה מבחינת היכולת שלו להתמודד עם לחות, התפשטות של ריחות לא נעימים וכן הלאה, מאוד חשוב לבחור אותו בצורה נכונה. 
 

 

ההבדל בין התקנת מנדף חד צדדי למנדף דו צדדי

הדרך היחידה ליהנות מהיתרונות של כל סוג של מנדף היא להתקין אותו בצורה מקצועית. נכון שבסופו של דבר אלו בעלי המסעדות שבוחרים בין מנדף חד צדדי למנדף דו צדדי, אבל את ההתקנה יש להשאיר בידיים של בעלי מקצוע. באמצעות התקנה מקצועית, ניתן להגדיל את הסיכוי לכך שכל סוג של מנדף ימלא את התפקיד שלו עבור המסעדה. כמו כן, זה לעיתים תנאי עבור השגת רישיון להפעלת עסק בכלל והקמת מסעדה בישראל בפרט.
 

 

התייעצות עם אוטמי זקין – והבעיה נפתרת

פניה מוקדמת אל המומחים של אוטמי זקין יכולה לחסוך עבורך התלבטות מיותרת. גם אם עכשיו יש לך שאלות לגבי ההבדלים בין מנדף חד צדדי למנדף דו צדדי, אנו כבר נדע להדריך אותך. לאחר מכן, נוכל לתאם עבורך התקנה ואספקה של מנדפים במחירים זולים ובאיכות גבוהה. אם ברצונך שנתחיל לעבוד עבורך, עכשיו בדיוק זה הזמן להשאיר פרטים באתר הרשמי של אוטמי זקין.