מובילים בניקיון מנדפים במטבחים

אוטמי זקין - התקנה תחזוקה וניקיון מנדפים

ניקוי ארובות

זקוקים לניקוי ארובות במטבח התעשייתי? מחפשים אחר חברה המוכרת ארובות תעשייתיים אשר מוכרת על ידי חברות הביטוח, משרד הבריאות ורשות הכיבוי וההצלה? נציגנו ישמחו לתאם עבורכם סל מתקדם של עבודות ושירותים.

תקן הבטיחות העולמי NFPA96 והתקן הישראלי 1001 חלק 6 קובעים כי כל עסק המפעיל מטבח תעשייתי חייב לדאוג לניקוי ארובות, מנדפים ומפוח אחת לשנה לפחות. בנוסף, על פי החוק טיפול מן הסוג הזה צריך להתבצע על ידי חברה מוסמכת, שתציג אישור המוכר על ידי חברות הביטוח ורשויות הכיבוי וההצלה.

אנו עוסקים כבר שנים רבות בטיפול במערכות אוורור ונידוף עשן, ומציעים כמובן גם שירותי ניקוי ארובות. איתנו תוכלו להבטיח עבודות ניקוי ותחזוקת ארובות על פי תדירות הפעילות במטבח, הצרכים האישיים שלכם ודרישות הגורמים הרשמיים.

על מנת להקל על השירות יוכלו נציגי החברה להגיע אליכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אנו מקפידים על עבודות ברמה גבוהה, מכשירים צוותים בעלי ניסיון, ומוודאים מיומנות ואמינות כבר במהלך פגישת הייעוץ.

ניקוי ארובות

ניקוי ארובות – היתרונות של חברה מקצועית

בחברה שלנו תוכלו לבצע עבודות ניקוי ארובות עם צוותים ישראליים בלבד, כאשר כל הטכנאים הם בעלי רישיון עבודה בגובה. חברת אוטמי זקין ישראל בע"מ מציעה עבודה מועדפת לחיילים משוחררים, מעדיפה להעסיק יוצאי יחידות קרביות ומאמינה באהבת הארץ והמולדת.

מה חשוב לדעת בניקוי ארובות?

ניקוי ארובות היא פעולה חיונית שאותה צריך לבצע אם רוצים להבטיח את התקינות של ניקוז הריחות, הנגיפים והחיידקים מתוך חלל הפנים של הבית או המפעל. עם זאת, חשוב גם לדעת איך לבצע את הניקוי ולהזמין בעלי מקצוע בכל מקרה של דילמה או התלבטות.

ארובות נפוצות מאוד בסוגים שונים של בתים פרטיים, בנייני מגורים משותפים, בנייני משרדים, מבנים מסחריים וכמובן מפעלי תעשייה. התפקיד של ארובות הוא להוביל החוצה בצורה מסודרת סוגים שונים של חומרים מזהמים, לרבות עשן או פיח. כמו כן, ארובה עוזרת להתמודד עם ריחות לא נעימים והיא יכולה גם למנוע תחלואה על רקע התפשטות של נגיפים וחיידקים בתוך חלל הפנים.

התאמת ארובות לצרכי הלקוחות

ארובות בוחרים ומתקינים רק אחרי שמבינים מול הלקוחות מה בדיוק הצרכים שלהם. על בסיס הבנת הצרכים, קל יותר להשוות בין סוגים שונים של ארובות ולנסות לשער מה מיוחד בדגמים הקיימים. בנוסף, השוואה בין סוגים שונים של ארובות תסייע לבחור אותן לפי שיקולים של עלות מול תועלת.

החשיבות של תחזוקה נכונה

הדרך הכי טובה לתחזק ארובות היא לנקות אותן אחת לתקופה מסוימת. הניקיון מאפשר להסיר מתוך החלק הפנימי של הארובות כל סוג של עובש, משקעים ונזקים. באמצעות הניקיון מייעלים את העבודה של הארובה ומאפשרים לה להתמודד גם עם כמויות גדולות יחסית של עשן ופיח. מעבר לכך, הניקיון מתבצע מטעמי בטיחות וכדי למנוע התלקחות של חומרים מסוימים בתוך הארובות עצמן.

איך מנקים את הארובות?

מלבד החשיבות של ניקיון ארובות כחלק בלתי נפרד מתהליך התחזוקה שלהן, חשוב להבין מי יכול לבצע את הפעולה הזו. כיום למשל הארובות הן כאמור חלק בלתי נפרד מהמבנה של בניינים פרטיים, מבנים מסחריים ומפעלים, אבל מי שאמור לבצע את הניקיון שלהן הוא רק חברות שמתמחות בכך. אם יוצרים קשר ומתאמים את השירות של ניקוי ארובות מול חברה שמתמחה בכך, מגדילים את הסיכוי שהתוצאות יהיו טובות.

ניקוי ארובות בעבודה בגובה

עוד חשוב לדעת שאת הניקיון של הארובות צריך לבצע בחלק מהמקרים בגובה של כמה עשרות מטרים מעל פני הקרקע. במקרים כאלה, הפתרון היחיד יהיה להשתמש בשירות של ניקוי ארובות מצד חברה שיש לה עובדים עם הסמכה לעבודה בגובה. למעשה, החוק בישראל מחייב רישיון בתוקף של עבודה בגובה עבור כל פרויקט שמתבצע בגובה של מעל 2 מטר. לכן, חשוב לבדוק מראש מה דרגת ההסמכה של עובדי הניקיון.

שמירה על הבטיחות

מאוד חשוב גם לשמור על הבטיחות במהלך פרויקטים מהסוג של ניקוי ארובות. כדי להבטיח את ביצוע הפעולה בצורה תקינה וללא סכנות לחיי אדם או רכוש, יש לדאוג לכיבוי של הארובות ולהפעלת כל אמצעי הבטיחות הרלוונטיים. לאחר מכן, צריך לבצע את הניקוי של הארובות תחת פיקוח ורגולציה.

כל כמה זמן מנקים ארובות

התדירות של ניקוי ארובות נקבעת לפי האופן שבו משתמשים בהן. ככל שהארובות מופעלות למשך זמן ארוך יותר וככל שהחומרים שעוברים בתוכן יותר מזהמים, כך סביר להניח שתדירות הניקיון תצטרך לעלות.

ניקוי ארובות? יש לך אל מי לפנות

המומחים של אוטמי זקין ישמחו לקחת אחריות מלאה על תהליך ניקוי הארובות עבורך. אם חשוב לך שהניקיון יהיה יסודי, שהתוצאות יהיו טובות ושתהיה לך את היכולת לחסוך בהוצאות אבל בלי להתפשר על הביצועים – הגעת לכתובת הנכונה. עכשיו כדאי לך לפנות אלינו מוקדם על מנת לתאם שירות אמין של ניקוי ארובות במחיר משתלם.

ארובות זה אנחנו – אוטמי זקין ישראל

אנו לא לוקחים סיכונים ומזמינים אתכם להצטרף להצלחה. אל תפקידו את המטבח התעשייתי שלכם בידיים אחרות!

פנו אלינו כדי לנקות את הארובות תוך הנאה מיתרונות ייחודיים:

  • מחיר הוגן ומשתלם
  • ציוד וכלי עבודה חדישים
  • שירות מקצועי המוכר על ידי חברות הביטוח, רשויות כיבוי האש וההצלה ומכון התקנים הישראלי

 

חייגו עכשיו אל נציגי אוטמי זקין ישראל בע"מ, ותוכלו לקבל הצעת מחיר ללא תחרות!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9221986

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333